خوابیدن اخبار مذاکره استقلال استقلال

خوابیدن: اخبار مذاکره استقلال استقلال بازیکنان نقل و انتقالات اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در زنجان گرفت

مسئول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در استان زنجان گرفت. 

چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در زنجان گرفت

عبارات مهم : زنجان

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در استان زنجان گرفت.

جواد مرادی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تاکید بر رعایت نکات ایمنی که در روزهای آخر سال و به جهت چهارشنبه سوری باید رعایت شود، گفت: والدین در روزهای آخر سال مواظبت بیشتری در رفت و آمد، بازی و سرگرمی های فرزندان خود داشته باشند و لوازم شخصی آنها را کنترل کنند و در صورت مشاهده مواد محترقه و یا مشکوک در لوازم فرزندان این مواد را از منزل خارج کنند.

وی با اشاره به ممنوعیت قانونی تولید و خرید و فروش مواد محترقه و منفجره، ادامه داد: والدین بایستی با گوشزد کردن خطرات جانی و مالی ناشی از انفجار این مواد و ارائه توصیه های ایمنی مورد نیاز فرزندان خود را به پرهیز از دست زدن به این بازی های خطرناک ترغیب کنند.

چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در زنجان گرفت

مسئول روابط عمومی اورژانس استان زنجان افزود: به والدین جدا توصیه می شود مواظبت بیشتری در خروج فرزندان از منزل داشته باشند، لیکن هرچند که آنها دست به بازی خطرناک نزنند ولی حضور آنها در محوطه ای که دیگران در آن با آتش و مواد محترقه بازی می کنند عمدا و ناخواسته سلامتی آنها را نیز در معرض خطر جدی قرار می دهد.

مرادی افزود: در صورت بروز آتش سوزی و هر گونه اتفاق دیگر منجر به آسیب و مصدومیت مراتب را سریعا به اورژانس ۱۱۵ اطلاع دهید.

مسئول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در استان زنجان گرفت. 

وی با اشاره به نخستین قربانی چهارشنبه سوری امسال گفت: پسر ۱۲ ساله اهل خدابنده نخستین قربانی چهارشنبه سوزی بود که بر اثر بی احتیاطی و استفاده از مواد محترقه دستی انفجار صورت گرفت و باعث مصدومیت نوجوان ۱۲ ساله اهل روستای دهشیر از توابع خدابنده شد.

مسئول روابط عمومی مرکزمدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: این اتفاق حوالی ساعت ۱۷ روز پنج شنبه رخ داده و پرسنل فوریت های پزشکی دوتپه بلافاصله به محل اتفاق اعزام و مصدوم که دچار آسیب و سوختگی از ناحیه دست راست شده است بود بعد از کارها اولیه درمانی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) خدابنده انتقال یافته شد.

چهارشنبه سوری نخستین قربانی خود را در زنجان گرفت

واژه های کلیدی: زنجان | قربانی | والدین | فرزندان | روابط عمومی | مواد محترقه | چهارشنبه سوری | چهارشنبه سوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs