خوابیدن اخبار مذاکره استقلال استقلال

خوابیدن: اخبار مذاکره استقلال استقلال بازیکنان نقل و انتقالات اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به یک دیپلمات اروپایی گفتم قدمت ابنیه‌های کشور شما از کل تاریخ آمریکا زیاد هست/

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گفت: انسجام ملی حول هدایت‌های رهبر معظم انقلاب منافع و امنیت کشور را حفظ می‌کند.

به یک دیپلمات اروپایی گفتم قدمت ابنیه‌های کشور شما از کل تاریخ آمریکا زیاد هست/

رئیسی به ظریف: به یک دیپلمات اروپایی گفتم قدمت ابنیه های کشور شما از کل تاریخ آمریکا زیاد هست؛ لیاقت شما دنباله روی از آمریکا نیست

عبارات مهم : امنیت

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گفت: انسجام ملی حول هدایت های رهبر معظم انقلاب منافع و امنیت کشور را حفظ می کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، با تأکید بر اهمیت حفظ انسجام ملی، خاطرنشان کرد: انسجام ملی حول هدایت ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب قدرت عظیمی ایجاد می کند که یکی از برکاتش حفظ منافع و امنیت کشور است.

به یک دیپلمات اروپایی گفتم قدمت ابنیه‌های کشور شما از کل تاریخ آمریکا زیاد هست/

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تعامل با اروپایی ها جهت کشور ما مورد نیاز هست، اماهمراهی آنان با آمریکا جهت فشار بر کشور عزیزمان ایران قابل قبول نیست، اظهار کرد: به یکی از دیپلمات های اروپایی گفتم لیاقت کشور شما که حتی قدمت ابنیه های آن از کل تاریخ آمریکا زیاد هست؛ دنباله روی از آمریکا نیست.

وی ادامه داد: علاقه وافر مسلمانان پاکستانی جهت زیارت امام رضا(ع) ایجاب می کند که آستان قدس با همکاری دولت، خصوصاً وزارت امور خارجه، امنیت و رفاه آنان در طول سفر زیارتی را تأمین کنند و هزینه این سفر را جهت آنان کم کردن دهند.

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گفت: انسجام ملی حول هدایت‌های رهبر معظم انقلاب منافع و امنیت کشور را حفظ می‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه پیشنهاد ما این است که تا حد امکان مبلغ روادید زائران پاکستانی در جهت تسهیل زیارت کم کردن یابد، بیان کرد: جهت فعال کردن دیپلماسی زیارت میان مدیریت اعتاب مقدسه و دولت های کشورهای اسلامی برنامه هایی داریم که همکاری وزارت امور خارجه را می طلبد.

واژه های کلیدی: امنیت | تاریخ | آمریکا | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs