خوابیدن اخبار مذاکره استقلال استقلال

خوابیدن: اخبار مذاکره استقلال استقلال بازیکنان نقل و انتقالات اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود / روحانی

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از ترساندن نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن هست، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز

آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود / روحانی

روحانی: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود

عبارات مهم : اسلام

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از ترساندن نمی هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن هست، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود.

به گزارش مهر، حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور در دیدار صمیمی با ورزشکاران، حضور در جمع ورزشکاران و قهرمانان پرافتخار کشور را در ماه مبارک رمضان موجب خرسندی دانست و گفت: ورزشکاران کشور در رشته های متفاوت ورزش قهرمانی همواره جهت ملت کشور عزیزمان ایران و جوانان امیدآفرین بوده اند.

آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود / روحانی

وی شامگاه سه شنبه در این دیدار تأکید کرد: اگر امید و نشاط در جامعه باشد، همه پرسشها قابل حل خواهد بود.

روحانی با اشاره به اینکه ورزشکاران باید امید و نشاط را از خود و باورشان شروع کنند، به آیاتی از قرآن مجید مبنی بر توصیه بر باور و عمل شایسته اشاره کرد و گفت: هرجا و در هر رشته ای اگر جهت رسیدن به هدف، انسان دارای باور و عمل شایسته باشد، مطمئناً به نشانه خود خواهد رسید.

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از ترساندن نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن هست، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز

رئیس جمهور تصریح کرد: درست است که قرار گرفتن ورزشکاران در سکوهای قهرمانی حاصل تلاش های آنها و مربیانشان هست، ولی بالاتر از این ها، باور ورزشکار به پیروزی و قهرمانی است.

روحانی افزود: اگر باور کنیم حق ما به دست آوردن سکو در مسابقه های جهانی هست، موفق می شویم آیا که تمرین، آموزش و پشتکار مؤثر، موفقیت به همراه دارد.

رئیس جمهور با اشاره به حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی و هم گروهی آنها با تیم های قدرتمند فوتبال، گفت: اینکه در جام جهانی روبروی چه تیمی بازی می کنیم، مهم نیست بلکه ما باید باور داشته باشیم که قادر به پیروزی هستیم تا بتوانیم موفق شویم. اساس کار، ایمان به معنای باور به توانستن است.

آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود / روحانی

روحانی گفت: باید تمرین، اقدام، تحمل و صبر کنیم و ماه رمضان عالی ترین وقت جهت تمرین است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه ورزشکاران جهت حضور در میادین مسابقه هفته ها و ماه ها در اردو هستند، گفت: ماه رمضان اردویی جهت همه انسان هاست و ماه تمرین جهت صبر، مقاومت و ایستادگی است.

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از ترساندن نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن هست، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز

روحانی خاطر نشان کرد: اگر در این اردو درست تمرین کنیم به روی سکو خواهیم رفت و پیروزی ما در صبح روز عید فطر، در نماز عید است که از خداوند غفران گناهان و رحمت را جهت زندگی دنیا و آخرت جایزه می گیریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه شما ورزشکاران در ایجاد نشاط و امید و ارتقاء روحیه جمعی در کشور بسیار تأثیرگذار هستید، گفت: گاهی یک بازی و مسابقه شما، ساعت ها، روزها و گاهی ماه ها به مردم روحیه می دهد.

آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود / روحانی

روحانی با ابراز خوشحالی از حضور بانوان کشور در صحنه های ورزشی، افزود: البته نمی دانم آیا بعضی ها از این زاویه به قضیه نگاه می کنند که زن ها هر چه در جامعه، خیابان، دانشگاه، عرصه معلمی، بیمارستان ها و در ورزش کمتر حضور داشته باشند، ایمان مردم بهتر و زیاد حفظ می شود.

رئیس جمهور اظهار داشت: همه افتخارات ما بدون استثناء مرهون تلاش های بی وقفه مادرانی است که ما را تربیت و کمک کردند تا مسیر درست را در زندگی گزینش کنیم.

روحانی تصریح کرد: اگر بخواهیم اسلام را به دنیا معرفی کنیم، بهتر این است که بگوییم دختران ما اجازه حضور در مسابقه های ورزشی را ندارند یا بهتر این است که بگوییم، زنان و دختران ما با رعایت همه احکام و اصول دینی در رشته های متفاوت ورزشی حضور یافته و موفقیت به دست می آورند. اگر به دنیا نشان دهیم که دختران ما با حجاب و عفاف کامل در میدان های ورزشی حضور می یابند، این تبلیغ اسلام است یا ضدتبلیغ؟

رئیس جمهور گفت: تبلیغ اسلام این است که به دنیا نشان دهیم اسلام مانع نقش آفرینی اجتماعی جهت زنان نیست. اسلام به هیچ وجه نگفته است که زن منزل نشین شود، بلکه گفته که زنان نیز به عنوان انسان هایی شرافتمند با عفاف و حجاب در همه عرصه های اجتماعی حضور داشته باشند.

روحانی با طرح این پرسش که آیا ممانعت از حضور زنان در میادین ورزشی به عنوان تماشاگر تبلیغ به نفع اسلام هست، اضافه کرد: می گویند در ورزشگاه های فوتبال حرف های زشتی زده می شود و صحیح نیست که زنان در آنجا حضور داشته باشند. آیا اگر مردهای ما در ورزشگاه ها چیزی بگویند که قشنگ نباشد، باید زنان تاوان آن را پرداخت کنند؟

رئیس جمهور اظهار داشت: معیار و اساس در اسلام این است که بین زن و مرد فرقی وجود ندارد و هر دو می توانند مدارج کمال را تا نهایت طی کنند، بعد بیایید به زنان و دخترانمان که با حجاب و عفاف قصد حضور در عرصه های اجتماعی و از جمله ورزشی را دارند، میدان دهیم.

روحانی با اشاره به حضور همراه با حجاب و عفاف بانوان ایرانی در میادین ورزشی، تصریح کرد: واقعاً چه اشکالی دارد که تلویزیون هم مسابقه های زنان و دختران ما را پخش کند، بویژه زمانی که در برابر تیم های نامدار دنیا شجاعانه مسابقه می دهند و پیروزی های بزرگ کسب می کنند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت در کنار شما ورزشکاران ایستاده و به عنوان مدیر جمهور به عنوان نماینده ملت در کنار شما هستم و متقابلاً از شما هم می خواهم با تمام وجود در کنار ملت کشور عزیزمان ایران بایستید و دل آنها را در میادین ورزشی شاد کنید.

روحانی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران از تهدیدات توخالی نمی هراسد و بسیار بزرگتر از ترامپ، پمپئو، بولتون و همه این کسانی است که امروز به عنوان افراطیون در واشنگتن جمع شده است اند. ملت کشور عزیزمان ایران در همه صحنه های تاریخ، پیروز و افتخارآفرین بوده و از اینجا می گویم که آقای ترامپ این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود.

پیش از سخنان روحانی، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری مدیر کمیته ملی المپیک با تقدیر از حمایت های دولت از جامعه ورزشی ایران، گزارشی از سیاست ها، برنامه ها و کارها انجام شده است در جهت اعتلای ورزش کشور ارائه کردند.

همچنین زن الهه منصوریان قهرمان ووشو، مهدی زمانی قهرمان تیراندازی جانبازان به نمایندگی از فدراسیون جانبازان و معلولین، زن فرشته کریمی به نمایندگی از بانوان قهرمان فوتسالیست و بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشور در سخنانی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود اطراف مباحث و پرسشها متفاوت مرتبط با ورزش قهرمانی کشور پرداختند.

رئیس جمهور در این مراسم از ۱۲ قهرمان و فدراسیون برگزیده ورزش کشور با اهدا لوح تقدیر، تجلیل کرد.

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | ایرانی | مسابقه | ورزشکاران | حسن روحانی | رئیس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs